MENU
Jeśli jesteś typem Wizjonera (INFJ) to jesteś wyjątkowa jak kwiat Passion Flower, ale i tak współczuję Ci….

Kilka prawd o typie osobowości WIZJONERA (INFJ)INFJ_PassionFlower - PL

1. Potrafisz z przedziwną dokładnością przewidzieć jak rozwinie się dana sytuacja, ale jesteś zbyt taktowny, by uświadomić zaangażowane w nią osoby, że popełniają błąd… Pozostaje ci więc w milczeniu obserwować jak twoje przypuszczenia jedno po drugim okazują się trafne.

2. Zupełnie nie interesuje cię okazjonalne randkowanie w świecie oszalałym na punkcie przelotnych związków i jednodniowych przygód.

3. Dręczący głos w twojej podświadomości uporczywie powtarza ci, że nie wykorzystujesz w pełni swojego potencjału.

4. Nie spotkałeś nigdy podobnej do siebie osoby, ponieważ ludzie o typie INFJ (a) Stanowią tylko 1% populacji (b) Zazwyczaj siedzą w domu z nosem w książce.

5. Jesteś nieustannie rozdarty pomiędzy potrzebą przebywania w samotności a nieodpartą chęcią uszczęśliwienia swoich bliskich.

6. W towarzystwie udajesz i sprawiasz wrażenie ekstrawertyka, po czym kompletnie zaskakujesz wszystkich nagłym oświadczeniem, że nie masz ochoty wychodzić dzisiaj wieczorem, bo… po prostu nie masz ochoty.

7. Zdecydowana większość osób, które lubisz, jest fikcyjna.

8. Nie chcesz pracować dla zdemoralizowanego, kapitalistycznego społeczeństwa… ale musisz jakoś płacić za jedzenie i dach nad głową.

9. Chcesz iść spać, ale mózg jest akurat gotowy, by zagłębić się w analizę wielkich tajemnic kosmosu.

10. Masz w głowie jasny obraz czegoś, czego nie da się wyrazić słowami, więc w kółko opowiadasz o swojej wizji, wpędzając wszystkich w coraz to większą konsternację.

11. Myślisz wystarczająco idealistycznie, by stworzyć w głowie wizję utopijnego świata, a jednocześnie na tyle realistycznie, by zrozumieć z jakich powodów nie mógłby on istnieć.

12. Ten moment gdy rozmowa nie przebiega tak, jak sobie to wcześniej szczegółowo zaplanowałeś.

13. Potrafisz doskonale zrozumieć uczucia wszystkich tylko nie swoje.

14. Masz zamiar pozostać tajemniczy i nic o sobie nie powiedzieć, po czym wyjawiasz zbyt dużo i od razu za to przepraszasz.

15. W zasadzie czujesz, że powinieneś przepraszać za prawie każdą wyrażoną emocję lub potrzebę.

16. Przypadkowo tworzysz w głowie nierealne standardy i jesteś głęboko zawiedziony, gdy ludziom nie udaje się im sprostać.

17. Nie cierpisz konfliktów, a ludzie ciągle przychodzą do ciebie po pomoc w rozwiązaniu ich sporów.

18. Ten moment gdy wreszcie udaje ci się zebrać na odwagę i wyznać ukochanej osobie swoje najgłębsze uczucia – a ona nadal nie rozumie.

19. Do szczęścia potrzebujesz bliskiej relacji, ale do szczęścia potrzebujesz też spędzać dużo czasu w samotności.

20. Przyciągasz jak magnes autodestrukcyjnych ludzi i rozwodzisz się nad ich problemami dziesięć razy dłużej niż oni sami.

21. Jesteś inteligentny, ale jednocześnie zupełnie nie orientujesz się w otaczającym cię świecie.

22. Obsesyjnie dbasz o dobre samopoczucie swojej drugiej połowy, wiedząc, że jej smutek martwiłby cię bardziej niż twój.

23. Tak jakby pasujesz wszędzie, ale tak jakby nigdzie.

24. Ten moment, gdy uświadamiasz sobie, że reszta ludzi na świecie nie żyje całkiem pogrążona we własnych myślach – i naprawdę nie masz pojęcia jakie to musi być uczucie.

Podobne tematy: