MENU
Warsztaty „KLUCZE MOJEGO ŻYCIA”

klucze-mojego-zycia

Warsztaty „KLUCZE MOJEGO ŻYCIA”

Celem warsztatu było przyjrzenie się powołaniu życiowemu uczestników – określenie ich Życiowych Darów, diagnoza osobowości, wartości oraz pasji. Zwieńczeniem dwudniowych zajęć było stworzenie przez uczestnika swojej własnej MAPY z Czterema Kluczami Życia.

 

 

Witam Pani Magdo,

Miałam szczęście być uczestniczką warsztatów Klucze Życia, które prowadziła Pani w Kielcach w czerwcu tego roku. Serdecznie dziękuję za wszystko, czego się dowiedziałam i co do mnie dotarło. 

Pani Magdo wszystkie punkty i zagadnienia, które poruszaliśmy na warsztatach pozwoliły mi zobaczyć moje własne piękno. Zobaczyłam jak wiele super genialnych rzeczy jest we mnie, jak funkcjonuję, przez to wiele rzeczy zrozumiałam.

Na przykład to, że nie jestem wyrodną matką, kiedy „wyganiam ” męża z dziećmi na spacer, bo nie chcę z nimi być, tylko zwyczajnie potrzebuję odpoczynku w samotności, bo jestem introwertyczką.

Wiem też, że jest to początek, ale widzę moje piękno i wartość obiektywną, tzn. taką, która niezależnie od wszystkiego – Jest.

Bo przecież to nie Pani mi mówiła, że jestem taka super czy taka ekstra. Pani dała mi klucz do otwarcia tej zardzewiałej kłódki od skrzyni z moim Skarbem.

Serdecznie za ten Klucz dziękuję.

Dziękuje, za Pani powołanie i że tak pięknie je Pani realizuje.

Wyniosłam też z Pani zajęć stwierdzenie czy pogląd, że każdy typ osobowości jest dobry i potrzebny. Pojawiało się to wielokrotnie i bardzo mi zapadło w pamięć, jako przesłanie, że każdy człowiek ma wartość i życie każdego ma sens.

Bardzo pasuje mi do niego wiersz śp. Kś. J. Twardowskiego pt. „Sprawiedliwość”. Dodałam go w załączniku. Jest piękny.

Życzę Pani dużo radości i satysfakcji z bycia sobą i wypełniania swojego powołania.

 

– pisze w swojej opinii o warsztatach jedna z uczestniczek.

Kielce, 2016

s-januaria

Podobne tematy: